Nawigacja

 • AKADEMIA Z OKAZJI 11 LISTOPADA

  AKADEMIA Z OKAZJI 11 LISTOPADA - Obrazek 1  Piętnastego listopada 2018 roku w naszej Szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości. Montaż słowno – muzyczny przygotowali uczniowie klas siódmej i ósmej. W tym roku podczas uroczystości panował szczególnie podniosły nastrój, gdyż świętowaliśmy setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Wspólne świętowanie stało się okazją do podsumowania wszelkich działań i konkursów, które miały miejsce w naszej Szkole w ramach  obchodów stulecia odzyskania niepodległości.

 • IX MASOWY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

  IX MASOWY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - Obrazek 1 W związku z tegorocznymi obchodami 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę wystartowaliśmy w biegach organizowanych przez Szkołę Podstawową nr. 1           w Szczawnicy. Reprezentanci naszej Szkoły wystartowali w trzech kategoriach wiekowych: klasy II-III, klasy IV-V oraz VI -VII. Zawody były organizowane w sobotę 10.11.2018 roku przy promenadzie wokół rzeki Gracjarek. Wszystkim 20 zawodnikom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i chęć uczestnictwa w takiej formie aktywności fizycznej.

 • REKORD DLA NIEPODLEGŁEJ- 100 LECIE NIEPODLEGŁOŚCI

  REKORD DLA NIEPODLEGŁEJ- 100 LECIE NIEPODLEGŁOŚCI - Obrazek 1Nasza Szkoła wzięła udział w akcji „ Rekord dla Niepodległej” ogłoszonej przez Ministra Edukacji Narodowej, dlatego  w piątek 9 listopada  2018 roku o godzinie 11. 11 uczniowie i nauczyciele wspólnie odśpiewali cztery zwrotki hymnu narodowego.

 • SELFIE Z NIEPODLEGŁĄ- 100 LECIE NIEPODLEGŁOŚCI

  SELFIE Z NIEPODLEGŁĄ- 100 LECIE NIEPODLEGŁOŚCI - Obrazek 1W ramach obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości uczniowie klasy  V b  wzięli udział w konkursie fotograficznym „ Selfie z Niepodległą”. Ideą konkursu było pokazanie różnorodnych znaczeń, skojarzeń i wieloznaczności słowa Polska. Każdy uczeń mógł zgłosić tylko jedno zdjęcie, do którego dołączył krótki opis zdjęcia, komentarz wyjaśniający wybór motywu fotograficznego. Oprawę graficzną posteru „ Selfie z Niepodległą” wykonała bezpłatnie Agencja Reklamowa  Creativ  z Krośnicy, której serdecznie dziękujemy.

 • WYWIADÓWKA

  Dnia 22 listopada 2018 roku odbędzie się wywiadówka.

  klasy: I-III godz. 16:00

  klasy: IV- VIII godz. 16: 30

  Wszystkich Rodziców serdecznie zapraszamy!!!

 • MSZA ŚWIĘTA W INTENCJI OJCZYZNY- 100 LECIE NIEPODLEGŁOŚCI

  MSZA ŚWIĘTA W INTENCJI OJCZYZNY- 100 LECIE NIEPODLEGŁOŚCI - Obrazek 1W dniu Narodowego Święta Niepodległości  uczestniczyliśmy  w mszy świętej w intencji Ojczyzny. Uczniowie z klasy VIII wraz z wychowawcą przygotowali uroczystą oprawę, odśpiewali pieśni  patriotyczne, a po zakończonej liturgii rozdali wiernym przygotowane flagi.

 • KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH- 100 LECIE NIEPODLEGŁOŚCI

  KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH- 100 LECIE NIEPODLEGŁOŚCI - Obrazek 1  W czwartek 8 listopada 2018 roku uczniowie naszej Szkoły wzięli udział w Szkolnym Konkursie Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej zorganizowanym  w ramach obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Zgodnie z regulaminem konkursu każda klasa zaprezentowała tylko jedną pieśń. Poziom wykonania i interpretacji tekstów był tak wyrównany, że jury zdecydowało przyznać cztery wyróżnienia dla klas: V b, VI, II i IV, a wszystkim uczestnikom konkursu wręczyć dyplomy za udział oraz słodycze, które ufundowała Rada Rodziców

 • KONKURS" OGRZEWANIE W PRZYSZŁOŚCI"

  KONKURS" OGRZEWANIE W PRZYSZŁOŚCI" - Obrazek 1  8 listopada w naszej Szkole odbyło się wręczenie nagród dla dzieci biorących udział w konkursie " Ogrzewanie w przyszłości". Celem konkursu była promocja ograniczenia niskiej emisji i ochrona środowiska, a organizatorem Urząd Gminy w Krościenku nad Dunajcem. Na konkurs wpłynęło wiele ciekawych prac. Wszystkim biorącym udział serdecznie gratulujemy.

 • WARSZTATY PROFILAKTYCZNE

  WARSZTATY PROFILAKTYCZNE - Obrazek 1Na początku listopada uczniowie naszej Szkoły uczestniczyli w warsztatach profilaktyczno – wychowawczych na temat przemocy i uzależnień od alkoholu, narkotyków, papierosów i dopalaczy. Głównym celem było pokazanie dzieciom do czego może doprowadzić stosowanie używek i negatywne zachowanie względem drugiego człowieka.

  Dziękujemy aktorom Impresariatu Artystycznego TeArt z Krakowa za przeprowadzenie warsztatów.

   

 • TULIPANY NA STULECIE NIEPODLEGŁOŚCI.

  TULIPANY NA STULECIE NIEPODLEGŁOŚCI. - Obrazek 1  Z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości  uczniowie klas 0 a i I posadzili na rabatce szkolnej białe i czerwone tulipany. Za kilka miesięcy  ucieszy nas widok wiosennych kwiatów w narodowych barwach.

 • KARTKI Z ŻYCZENIAMI DLA STULATKI- 100 LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI