• REKRUTACJA!!!

     • Szanowni Państwo.

      Wszystkie dzieci z postępowania rekrutacyjnego zostały zakwalifikowane do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2022/2023.

      Lista została wywieszona na drzwiach w budynku Szkoły.
      Informację można uzyskać również dzwoniąc na numer sekretariatu szkoły 18 265 01 91.

       Rodziców kandydatów zakwalifikowanych prosimy o złożenie potwierdzenia woli zapisu dziecka w terminie od 24.03.2022 r. do 31.03.2022 r. w sekretariacie szkoły.

       

    • VII RAJD TURYSTYCZNO- HISTORYCZNY
     • VII RAJD TURYSTYCZNO- HISTORYCZNY

     • W piątek, 18 marca uczniowie naszej szkoły (należący do Szkolnego Koła Krajoznawczo – Turystycznego) z klasy VII wraz z opiekunami p. Dyrektor Katarzyną Bochnak i p. Alicją Mąka uczestniczyli w Rajdzie Turystyczno – Historycznym „Śladami Partyzantów” z okazji 78 rocznicy upamiętniającej wydarzenia na przełęczy Przysłop, gdzie w czasie trwania II wojny światowej dnia 21 lutego 1944 r. zginęli partyzanci w walce z okupantem.

       

    • DZIEŃ ŚWIĘTEGO PATRYKA
     • DZIEŃ ŚWIĘTEGO PATRYKA

     • 17 marca obchodzony jest Dzień Św. Patryka, patrona Irlandii. Jest to irlandzkie święto narodowe i religijne. Współcześnie w wielu miastach na świecie odbywają się specjalne parady oraz koncerty.  Najważniejszą tradycją obchodów dnia św. Patryka jest noszenie ubrań w kolorze zielonym, dlatego w tym roku zachęciliśmy uczniów i nauczycieli naszej szkoły do ubrania się tego dnia w zielone rzeczy lub zielone elementy. Zieleń to narodowy kolor Irlandii, nawiązujący do trawiastego krajobrazu wyspy i symbolizujący koniczynę, przypisywaną tradycyjnie świętemu Patrykowi. Na zajęciach kształtujących kreatywność z języka angielskiego uczniowie obejrzeli prezentację o św. Patryku, dowiedzieli się o życiu patrona Irlandii, obchodach tego dnia na świecie oraz o znaczeniu trójlistnej koniczyny. Uczniowie klas I-V przygotowali również przepiękne prace na wystawę zatytułowaną Symbole Wielkiej Brytanii i Irlandii.

       

    • DZIEŃ KOBIET I DZIEŃ MĘŻCZYZNY U PRZEDSZKOLAKÓW
     • DZIEŃ KOBIET I DZIEŃ MĘŻCZYZNY U PRZEDSZKOLAKÓW

     • "Marzec,marzec, pięknie się wystroił,
      W kole , w kole między nami stoi.
      I gromadkę uśmiechnięta pyta jakie dzisiaj święto,
      Zapamiętaj sobie ,dzis jest Święto Kobiet!"
      8 marca sala grupy OA zamieniła się w prawdziwe SPA! Dziewczynki mogly poczuć się wyjątkowo, odpocząć, udać się na masaż czy zrobić nowy manicure. Ponad to,zaprezentowały najpiękniejsze, najciekawsze fryzury o które postarały się niezastąpione mamy.
      Nasi mali gentlemani hucznie odśpiewali "Sto lat", rozdali piękne kwiaty, a wracając do domu nie zapomnieli o najważniejszych kobietach w swoim życiu i wręczyli tulipany swoim mamom.

      Dzieci z grupy przedszkolnej świętowały również Dzień Mężczyzny. Dziewczynki przygotowały dla swoich kolegów wiele atrakcji- były gry, zabawy, coś słodkiego a także wizyta u profesjonalnych kosmetyczek. Uśmiechy nie schodziły z buziek naszych Małych Mężczyzn .

    • ZAJĘCIA W PIENIŃSKIM PARKU NARODOWYM
     • ZAJĘCIA W PIENIŃSKIM PARKU NARODOWYM

     • 5 marca 2022r. klasa 8b uczestniczyła w zajęciach edukacyjnych w Pienińskim Parku Narodowym. Zajęcia prowadzone były w terenie przez pracownika Parku i obejmowały przejście przez Halę Majerz (689 m n.p.m.) w Pieninach oraz zwiedzanie ruin zamku w Czorsztynie. Uczniowie przypomnieli sobie podstawowe wiadomości o cechach krajobrazu, wypasie kulturowym owiec na halach oraz obejrzeli ekspozycję - wystawę Parku w Czorsztynie. Poznali też rzadkie, ciekawe rośliny spotykane na terenie Parku, np. pszonaka pienińskiego. Przypomnieli sobie również główne zasady zachowania się na terenie parku narodowego oraz historię zamku w Czorsztynie opowiadaną bardzo interesująco przez pracownika Parku.

     • XVII EDYCJA PROGRAMU InstaLing

     • Uczniowie klas V - VIII zakończyli udział w XVII edycji programu InstaLing dla Szkół. W tym półroczu rozpoczynamy kolejną edycję. Do programu przystępują również uczniowie klasy IV.  Już blisko 200 tysięcy uczniów z całej Polski korzysta z łatwej nauki słówek. Gratulujemy uczniom, a rodzicom dziękujemy za współpracę. Życzymy wytrwałości i dalszych sukcesów.

     • Nagłówek

     • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

      Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.