• WARSZTATY W PIZZERII

• 26 września dzieci z oddziału przedszkolnego udały się do pizzerii Krośniczanka. Zawinęły rękawy i zabrały się do pracy- tak powstały przepyszne pizze, które w momencie zniknęły z talerzy!Składamy serdeczne podziękowania Pani Lucynie Jandurze, za zorganizowanie warsztatów oraz poczęstunek, który bezinteresownie przygotowała dla dzieci.Dziękujemy za pasję i wielkie serce!

• SPOTKANIE Z RODZICAMI

• Dnia 22.09. 2022 roku o godzinie 16:00 odbędzie się pierwsze w tym roku szkolnym zebranie rodziców.

Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy!!!

• ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO W PRZEDSZKOLU

• Radośnie zaczynamy nowy rok szkolny 2022/2023. Nasi najmłodsi uczniowie zapoznali się z zasadami panującymi w przedszkolu, podpisali grupową umowę i zaczęli nową przygodę. Na zajęciach odczytaliśmy list od pajacyka Fik Mika , obejrzeliśmy pocztówki, które nam przysłał, a następnie przygotowaliśmy pracę plastyczną "Wakacyjne wspomnienie".

• WITAJ SZKOŁO...

• Wypoczęci, pełni zapału do pracy rozpoczęliśmy Rok Szkolny 2022/2023.

Już na samym początku w Szkole nastąpiła zmiana. Dotychczasowa Pani Dyrektor Katarzyna Bochnak zakończyła kierowanie Szkołą. Pełniącą Obowiązki Dyrektora Szkoły została Pani Katarzyna Kramarczyk.

Pani Katarzynie Bochnak bardzo serdecznie dziękujemy za wiele lat pełnej poświęcenia pracy, za troskę o dobro dzieci i nauczycieli, za bezpieczeństwo i dbanie o dobre wyniki edukacyjne. Dziękujemy za wszystkie nasze wspólne radości i smutki, sukcesy i porażki.

Nowej pani Dyrektor życzymy dużo sił, wytrwałości, cierpliwości oraz samych życzliwych i wspierających Ją współpracowników.

Nauczyciele I Uczniowie.