• " MIŁOŚĆ W SŁOWACH ZACZAROWANA" I MIĘDZYGMINNY KONKURS RECYTATORSKI

• Dwie uczennice z naszej Szkoły: Róża Markot (kl. IV) i Anna Kundziarz (kl. VIII) wzięły udział w I Międzygminnym Konkursie Recytatorskim „ Miłość w słowach zaczarowana”, który odbył się 28. 02. 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza w Krościenku nad Dunajcem. Róża pięknie recytowała wiersz „ Trzeba marzyć” Jonasza Kofty, natomiast Ania zachwyciła jury interpretacją utworu Wisławy Szymborskiej „ Nic dwa razy” i zajęła II miejsce w konkursie w kategorii klas VII – VIII. Gratulujemy uczestniczkom i wyrażamy podziękowania za godne reprezentowanie naszej Szkoły.

• REKRUTACJA

• Aktualne informacje oraz załączniki dotyczące rekrutacji do klasy pierwszej i oddziałów/punktów przedszkolnych znajdują się w zakładce O SZKOLE- REKRUTACJA .