• DZIAŁALNOŚĆ SAMORZĄDU I  KOŁA WOLONTARIATU
          • DZIAŁALNOŚĆ SAMORZĄDU I KOŁA WOLONTARIATU

„Ważny jest rodzaj pomocy, którą się oferuje,
            ale jeszcze ważniejsze od tego jest serce,
             z jakim tej pomocy się udziela."

/Jan Paweł II/

Podsumowanie pracy Szkolnego Koła Wolontariatu oraz Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2022/2023

W bieżącym roku szkolnym uczniowie odpowiedzialnie i ambitnie wywiązywali się  z powierzonych im zadań. Działanie w kole wolontariatu pozwala poszerzać świadomość młodych ludzi  w zakresie pomocy osobom potrzebującym, samotnym. Członkowie naszego koła oraz samorządu byli zawsze chętni do pracy. Dzięki ich zaangażowaniu udało się przygotować i przeprowadzić szereg działań. Aktywnie działający  wolontariusze zostali uhonorowani  drobnymi upominkami.

Wszystkim serdecznie gratuluję i dziękuję za bezinteresowną  pomoc na rzecz drugiego  człowieka oraz  działanie na  rzecz Naszej szkolnej społeczności.

Opiekun

Oto kilka zdjęć z Waszej pracy.