• ZDALNA SZKOŁA i ZDALNA SZKOŁA+

     • patronat.pdf

      Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Krośnicy otrzymała 3 laptopy wraz z oprogramowaniem WIN10 oraz 9 tabletów w ramach programu Ministerstwa Cyfryzacji „Zdalna szkoła”. W ramach drugiej edycji programu „Zdalna szkoła+” szkoła otrzymała 7 zestawów: laptop z oprogramowaniem Windows 10 oraz Microsoft Office Standard, mysz, słuchawki z mikrofonem.

      Gmina Krościenko nad Dunajcem, na zakup sprzętu komputerowego w ramach programu „Zdalna szkoła” pozyskała 60.000,00 zł, natomiast w ramach programu „Zdalna szkoła+” kwotę 95.000,00 zł. Obydwa projekty są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej. Pozyskane środki pozwoliły  zakupić łącznie 51 nowych notebooków z oprogramowaniem WIN 10; 20 tabletów; 28 słuchawek; 28 myszek, 25 programów Microsoft Office oraz 2 programy antywirusowe. Zakupiony sprzęt będzie służyć uczniom do zdalnych lekcji oraz
      w pracowniach szkolnych. Notebooki i tablety posiadają rekomendowane parametry techniczne sprzętu do prowadzenia lekcji w modelu zdalnym.


     • DOMOWE ZASADY EKRANOWE

     • Nasza Szkoła bierze udział w Kampanii „Domowe Zasady Ekranowe” promującą zrównoważone korzystanie z urządzeń ekranowych, tak żeby nie stanowiły one zagrożenia dla relacji rodzinnych, rozwoju dzieci i zdrowia domowników.

      Żeby wykorzystywane świadomie i z umiarem były pozytywnym dodatkiem do rodzinnego życia, a nie jego centralnym punktem.

      https://www.domowezasadyekranowe.fdds.pl/

      Zachęcamy do zapoznania się z zasadami korzystania z telefonów, tabletów i komputerów!!

      Nasza_Szkola_bierze_udzial_w_Kampanii.pdf

       

       

       

    • NAUKA SŁÓWEK PROSTA, JAK JESZCZE NIGDY DOTĄD
     • NAUKA SŁÓWEK PROSTA, JAK JESZCZE NIGDY DOTĄD

     • Uczniowie Szkoły Podstawowej  w Krośnicy wezmą udział w XV edycji tego programu, korzystając z niego podczas zajęć języka angielskiego.

      Program polega na przydzielaniu słówek z przerabianego materiału przez nauczyciela, a uczniowie razem z programem Insta.Ling powtarzają je w domu. Kolejnym plusem programu jest to, że nauczyciel i rodzice dostają szczegółowy raport systematyczności pracy ucznia i jego postępów w nauce. Program dodatkowo dba o to, aby powtórki słówek były dostosowane indywidualnie do potrzeb ucznia.

      http://instaling.pl/img/instaling_buzka_duze.png

    • JAK PRZECHODZIĆ PRZEZ JEZDNIĘ?
     • JAK PRZECHODZIĆ PRZEZ JEZDNIĘ?

     • Wiedzę zdobytą na zajęciach o ruchu drogowym  klasa 0A postanowiła  zastosować  w praktyce podczas wycieczki na pasy w pobliżu naszej Szkoły. Przed wyjściem przypomnieliśmy sobie jak należy zachować się na drodze. Po drodze obserwowaliśmy poznane znaki drogowe, uczyliśmy się prawidłowo przechodzić przez jezdnie- w czym pomogła nam Pani Dorota która na co dzień przeprowadza dzieci przez jezdnię. 

       

     • Nagłówek

     • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

      Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.