• ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH 2020/2021
     • ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH 2020/2021

     • Każde dziecko rozpoczynające naukę w I klasie czeka z wielką niecierpliwością na moment, gdy zostanie pasowane na pełnoprawnego ucznia. To ważne wydarzenie w naszej szkole miało miejsce w dniu 6 listopada 2020r. Uczniowie poznali swoje prawa i obowiązki, zapoznali się z zasadami zachowania panującymi w szkole. Uczyli się wierszyków, piosenek i tańców. Tradycyjnie aktu pasowania na ucznia symbolicznym ołówkiem dokonała Pani Dyrektor Katarzyna Bochnak. Pierwszoklasiści zostali obdarowani przygotowanymi przez Radę Rodziców oraz klasę III upominkami. Uroczystość pasowania była niezwykłym przeżyciem dla wszystkich pierwszoklasistów. Życzymy im radosnych chwil spędzonych w szkole, dobrych wyników w nauce oraz wspaniałych koleżanek i kolegów.                                                                                                                                                                                         

    • OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI
     • OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

     • 11 LISTOPADA to szczególna data dla każdego Polaka. Tego dnia czcimy bohaterstwo, waleczność i męstwo naszych przodków, dzięki którym Polska po 123 latach niewoli wróciła na mapę Europy. Wyrażamy radość z tego, że żyjemy w wolnym i suwerennym kraju. Z tej okazji uczniowie klasy VIIa przygotowali akademię online, którą wszyscy uczniowie obejrzą w czasie zajęć z wychowawcami. W dniu 10.11.20. o godzinie 11.11. wzięliśmy również udział w narodowym śpiewaniu hymnu. Do świętowania przyłączyli się też najmłodsi przedstawiciele naszej Szkoły.

       

    • PASOWANIE NA CZYTELNIKA
     • PASOWANIE NA CZYTELNIKA

     •  Dnia 04.11.2020r do grona czytelników biblioteki szkolnej zostali włączeni uczniowie klasy I. Po wprowadzeniu w magiczny świat książek i biblioteki przyszli czytelnicy rozwiązywali zagadki i zadania dzięki czemu mogli odkrywać kolejne ciekawe miejsca w bibliotece. Uczniowie dowiedzieli się także czego nie należy robić z książkami. Złożyli uroczyste przyrzeczenie i zapoznali się z regulaminem biblioteki. Pożyczyli pierwszą lekturę, która sprawiła im wielką radość.                                                                                                                                                                                                                                                         

     • Nagłówek

     • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

      Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.